KONST / Litografier / Färglitografi 3182050
*
nr 318 2050
Färglitografi
45x60, Nilsson & Knall, 251/360
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 juni 2004
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/6 14:55:44
1
100 kr
9/6 18:38:08
2
150 kr
10/6 11:55:16
1
250 kr
14/6 13:57:54
3
250 kr
14/6 13:58:47
3
300 kr
14/6 14:05:46
1
ledande budet*
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad nilsson & knall
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:38
-
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:29
*
Färglitografi
nr 318 2050
Färglitografi
45x60, Nilsson & Knall, 251/360
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Såld: | 450 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 juni 2004 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/6 14:55:44 | 1 | 100 kr |
| 9/6 18:38:08 | 2 | 150 kr |
| 10/6 11:55:16 | 1 | 250 kr |
| 14/6 13:57:54 | 3 | 250 kr |
| 14/6 13:58:47 | 3 | 300 kr |
| 14/6 14:05:46 | 1 | ledande budet* |
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad nilsson & knall
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:38 -
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:29



